Baigiama renovuoti mūsų mokykla

Baigiami mokyklos renovacijos darbai. Liko suderinti  naujos katilinės automatiką ir išasfaltuoti kiemą.
       Rugsėjo pirmąją pasitiksime  šiuolaikiškose, naujais baldais apstatytose  klasėse. Mokiniai sėdės naujuose suoluose, turės individualias persirengimo spinteles.  Mažieji turės savo higienines patalpas, o šaltuoju metų laiku džiaugsis apšildomomis grindimis.
     Įsigyjamos naujos šiuolaikiškos  mokymo priemonės ir kitas inventorius padės siekti geresnių žinių, nuolat gilinti įgūdžius, tobulėti.
  Nauji kompiuteriai, multimedijos, interaktyvi lenta, molio žiedimo ir degimo įranga, įvairus sportinis inventorius, muzikavimo priemonės, spalvingi žaislai ir žaidimai mažiesiems, biblioteka ir skaitykla su naujausia įranga – tai tik nedidelė dalis mūsų laukiančių naujovių.