Džiugi rugsėjo pirmoji!

Tegul mokyklos rūpestį ir valią,
Kaip saulę sugeria širdis,
Nes čia pradžia didžiulio Tavo kelio,
Jėga, kuri gyvenimą statys!

Ryški rugsėjo pirmosios saulutė žadėjo gražų rytą. Nešini gėlių puokštėmis, į Plikiškių mokyklą – daugiafunkcį centrą rinkosi mokinukai, jų tėveliai, mokytojai, svečiai. Ši rugsėjo pirmoji mums nepaprasta – mes mokysimės renovuotoje mokykloje! O šito laukėme visus metus. Ir tai įvyko! Pasidalinę pirmuoju susitikimo džiaugsmu, mokiniai  su nuostaba akyse tyrinėjo atnaujintą mokyklą. Viskas čia stebino: gražiai išdažytos klasės, nauji baldai ir mokymo priemonės, švytintys koridoriai su minkštasuoliais, jauki, šiuolaikiškai įrengta ikimokyklinio ugdymo klasė. Kai viską apžiūrėjome, sugužėjome į salę.
         Čia skambėjo mokinių eilės, dainelės, direktoriaus Vaclovo Martinaičio pasveikinimas. Sveikinimo žodžius, gražius ir prasmingus palinkėjimus tarė seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono tarybos nariai Mindaugas Urmonas ir Eugenijus Butkus, Romualdas Franckaitis, Satkūnų seniūnijos seniūnė Regina Butkienė, Drąsutaičių kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Pidkova.  Svečiai ne tik linkėjo, bet ir atvežė mums dovanų.
     Sudainavus mokyklos dainą, skambutis pakvietė į pirmąją šių mokslo metų pamoką.
Smagu buvo išgirsti iš vaikų lūpų: „Kaip čia gera ir gražu!“. Didesnio įvertinimo ir nebereikia. Dabar tik belieka susikaupti rimtam darbui.

Sveikina svečiai

Džiugi akimirka ir tėveliams, ir vaikučiams

Mūsų vyriausieji – ketvirtos klasės mokiniai