Sveika, Baltija!

Mokslo metų pradžia mokykloje tikrai turininga: pirmąją savaitę visi moksleiviai vyko į edukacinę kelionę „Mano kraštas prie Baltijos jūros“.
Diena buvo vasariškai graži. Nuotaika visų pakili. Tai kaip gi iškęsi nepasitaškęs Baltijos bangose?!
O vanduo jūros, pasirodo, tikrai sūrus! Smagu buvo pasivaikščioti senajame Palangos parke, pasigėrėti įvairių rūšių medžiais, palesinti antis ir gulbes, pasiklausyti mokytojos pasakojimų.
Pakeliui užsukome ir į Dino parką. Ten mus pasitiko natūralaus dydžio dinozaurų muliažai. Ne vienam ir baisoka pasidarė, kai šie galiūnai ėmė leisti garsus, judinti galvas ir uodegas, vartyti akis.
Linksma valanda vaikų žaidimų aikštelėje prabėgo kaip viena minutė.
    Kad išvyka buvo tikrai įspūdinga, geriausiai nusako ketvirtokės Tajos žodžiai: „Tai pati laimingiausia mano diena!"