Paminėjome Tarptautinę raštingumo dieną
        Rugsėjo 8 – ąją Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro ketvirtokai kartu su savo mokytoja skubėjo į kaimo biblioteką. Vyr. bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė mokiniams papasakojo apie Tarptautinės raštingumo dienos atsiradimą, seniausią šumerų raštą,  paaiškino, kas būdinga raštingam žmogui. Ketvirtokai, atsakydami į bibliotekininkės pateiktą klausimą, ar jie laiko save raštingais mokiniais, suabejojo. Norėdami įsitikinti, kad yra pakankamai išprusę,  mokiniai ėmėsi  praktinės užduoties  – skirtingomis rašymo priemonėmis dailiai rašė vieną sakinį : „Sveiki, aš esu ......., o taip atrodo mano raštas“. Lengviausiai sekėsi rašyti tradiciniu rašikliu, įdomu, bet sunkiai  rašėsi anglimi bei plunksna. Susitikimo pabaigoje ketvirtokai įvertino savo rašto darbus suprasdami, kad seniau žmonėms tikrai buvo nelengva greitai ir dailiai parašyti tekstą. Skirtingomis rašymo priemonėmis parašyti ketvirtokų sakiniai bus eksponuojami kaimo bibliotekoje.