2014-10-24. Rudenėlio šventė

Rudenėlio šventei davėme vardą – Moliūgo gimtadienis. Ir neatsitiktinai: jau rugsėjo viduryje mokyklos kiemas pasipuošė šiais gražuoliais. O juos atgabeno, atrideno mokytojai ir mokinukai iš savo daržo lysvių. Visą savaitę prieš gimtadienį iš moliūgų gaminome gražius žibintus. Jais papuošėme mokyklą, o šventės rytą uždegėme. Į gimtadienį visi vykome su iš anksto paruoštomis dovanomis. Salėje mūsų laukė pats senjoras Moliūgas. Pirmokai – pupos padovanojo šokį “Pupa“ ir užminė mįslių. Antrokai ir trečiokai deklamavo eiles apie daržoves. Ketvirtokai- daržovės sušoko “Sveikatos šokį“. Po sveikinimų sekė žaidimai. Kai gerai prisidūkome, vaišinomės sultimis ir obuolių pyragu.

2014-10-22. Svečiuose- gaisrininkai

Šį trečiadienį mokinukus nustebino į kiemą įriedėjusi gaisrinės mašina. Negi gaisras mokykloje?! Ne! Tai priešgaisrinės tarnybos darbuotojai atvyko į susitikimą su mokyklos moksleiviais. Pirmiausia gaisrininkų komandos vadovas papasakojo, kaip reikia saugotis ir nesukelti gaisro, parodė animacinius filmukus apie tai, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, atsakė į mokinukų pateiktus klausimus. Po to visi išskubėjo į kiemą, kur laukė visa gaisrininkų komanda, pasiruošusi pademonstruoti, ką gali jų atsivežta technika. Iš gaisrinės mašinos švirkštų paleistos vandens srovės, gelbėjimo įrangos galimybių demonstravimas, įlipimas į pačią mašiną vaikams sukėlė daug teigiamų emocijų. Mažieji mokinukai tvirtai pasižadėjo su ugnimi elgtis atsargiai ir niekada su ja nežaisti.