2014-12-19. Nuotaikinga popietė

Prieš prasidedant kalėdinėms atostogoms, mokykloje vyko nuotaikinga šventė “Geras daiktas yra televizorius“.  Televizijos laidą vedė ketvirtokės Gustė ir Viktorija. Kaip ir dera tikroje televizijos programoje, viena laida keitė kitą. Buvo ir „Gyvūnijos pasaulyje“, „Anekdotų dešimtukas“, „ Šok su mumis“, „Duokim garo“ ir kitos laidos.
           Kadangi popietė prieš Kalėdas, tai po televizijos laidų visi vaišinosi saldainiais ir Arnučio Meiliūno mamos padovanotu meduoliniu nameliu.
          Po to salę užliejo šviesų jūra – prasidėjo šventinė diskoteka.

2014-12-18.   Mažos rankelės – gražūs darbeliai
    Jau ne pirmus metus mokyklos moksleiviai kartu su mokytojomis prieš Kalėdas ruošia dovanėles mūsų kaimo senoliams. Šiemet vaikai gamino atvirutes ir kepė keksiukus. Didžiausia padėka mums - besišypsantys senelių veidai, gavus kuklias dovanėles.

2014-12-17. Gerumas mus šildo
         Adventas – tai puikus laikotarpis geranoriškiems darbams atlikti. Smagu, kai žmonės ne tik gali imti, bet ir sugeba duoti kitiems. Mūsų kaime yra ne vienas toks žmogus, kuriam  rūpi ir kiti. Viena iš tokių geraširdžių - Birutė Stankienė. Jau ne vienerius metus ji apmezga mūsų mokyklos mokinukus. Jos dėka mūsų mažieji nesušals nei rankučių, nei kojyčių, nes mūvės gerosios tetulės megztomis kojinėmis ir pirštinėmis. Ačiū turime pasakyti ir dar vienai rūpestingai mamai, padovanojusiai kojinaites mūsų ketvirtokams. Tai mūsų moksleivio Kęstučio Buožio mama.