2015-06-19. Mums gera kartu!

Birželio 15–19 dienomis mokykla vėl skambėjo nuo vaikų balsų. Čia visą savaitę, kiekvieną popietę, rinkosi moksleiviai į vasaros poilsio dieninę stovyklą „Mums gera kartu“. Kadangi stovyklą organizavo daugiafunkcio centro darbuotojai, tai joje dalyvavo ne tik Plikiškių mokyklos, bet ir kitų mokyklų moksleiviai-daugiafunkcio centro lankytojai. Turiningai popietes leido daugiau kaip dvidešimt įvairaus amžiaus moksleivių. Stovyklautojai ne tik žaidė, bet ir padirbėjo prie kaimo kryžiaus, padėjo valyti mokyklos parką, sodino ketvirtokų „žaliosios palangės“ augalus. „Saulės“ mokyklos dovanotu autobusu vyko į šios mokyklos Dienos užimtumo centro ir specialiosios kūrybinės draugijos „Guboja“ neįgaliųjų nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro ugdytinių ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos jaunųjų atlikėjų koncertą Joniškio KC lauko estradoje.

2015-06-12. Jaunųjų policijos rėmėjų ir rajono moksleivių sąskrydis

Birželio 11-12 dienomis Žagarės regioninio parko rekreacinėje zonoje vyko jaunųjų policijos rėmėjų ir rajono moksleivių sąskrydis „Sportuokime ir draugaukime be žalingų įpročių“. Mūsų mokyklai- daugiafunkciam centrui atstovavo mergaičių komanda  „Ekipažas“. Įvairiapusė sąskrydžio programa: įvairios orientacinės, sportinės (ir ne tik) rungtys, Šiaulių regioninio atliekų tvarkymo centro programa; susitikimas su iliuzionistu Mario Terasini ir jo triukai; į vairios prevencinės vaizdinės medžiagos demonstravimas; gaisrininkų parodomoji programa (užsidegusio automobilio gesinimas);  kareiviška košė ir arbata prie laužo; diskoteka „JUST DANCE“. Kas gali būti geriau?! Puikiai prabėgo dvi dienos,  praturtinusios naujomis patirtimis, draugais ir nuotykiais.

2015-06-11. Dailės pleneras

Birželio 10-11 dienomis Žagarės regioninio parko rekreacinėje zonoje vyko rajono dailės ir technologijų mokytojų ir mokinių pleneras „Gimtinė pro rasos lašą“. Kartu su mokytoja Danute Martina
itiene jame dalyvavo ir daugiafunkcio centro lankytojos Ieva Povilaitytė ir Gerda Razminaitė. Mergaitės ne tik piešė, bet ir susipažino su Žagarės parku, maloniai leido laiką vienminčių draugijoje.

2015-06-07. Buvo gera kartu!        Vos prieš savaitę mokyklos skambutis paskelbė mokslo metų pabaigą ir pakvietė mokinukus į dieninės vaikų vasaros poilsio stovyklos pirmąją dalį. Linksmai ir įdomiai leidžiant laiką, kaip vėjas prabėgo savaitėlė. Ir nežinia, kas įdomiau, ar „maudytis“ muilo burbuluose, ar, pavirtus žvėrimis, klajoti „ džiunglių“ takais, ar beveik visą naktį nemiegoti ir sėdėti prie laužo o, saulei tekant, iškišus galvas iš palapinių, klausytis paukščių koncerto?
       Vaikų prisiminimuose liks daug gražių akimirkų. Puiki vasaros pradžia nuteikia šaunioms atostogoms. Na o vasaros pabaigoje vaikų lauks antroji stovyklos dalis.

2015-06-06. Ir mes ten buvome!
         Birželio 6 dieną Žagarėje vyko Joniškio rajono Meno šventė „Skamba aukštos lygumėlės“. Joje dalyvavo mūsų mokyklos dainorėliai ir Plikiškių kultūros centro moterų ansamblis.