PIEŠINIŲ KONKURSAS „APŠERKŠNIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS“

Po kalėdinių žiemos atostogų mokykloje vyko piešinių konkursas „Apšerkšniję mūsų žiemos“.
       Jame dalyvavo pirmų – ketvirtų klasių mokiniai. Jų darbais pasipuošė mokyklos laiptinė. Kadangi tai konkursas, slaptu balsavimu rinkome labiausiai patikusius piešinius. Labiausiai patiko Jono, Ievos, Sandros, Viltės, Eglės, Gabrielės, Kęstučio, Ugnės darbai.

Šiuos darbus galima pažiūrėti galerijoje.

2012-12 -29 NAUJAMETINĖ VAKARONĖ BENDRUOMENEI

2012-12 -22 KALĖDINĖ EGLUTĖ MOKINIAMS

2012-12 -21 ADVENTINĖ POPIETĖ MOKSLEIVIAMS

2012-12-17. DALYVAVOME VI-AJAME RAJONINIAME ALGIMANTO RAUDONIKIO DAINŲ FESTYVALYJE

Gruožio 17 dieną, mūsų mokyklos mokinės Šiušaitė Goda 2 kl., Razminaitė Gerda 3kl., Povilaitytė Ieva 3kl., Jokštytė Darija 3kl., Palmileraitė Gabrielė 3kl. dalyvavo Joniškio rajono ,, Aušros“ gimnazijoje vykusiame VI-ajame rajoniniame Algimanto Raudonikio dainų festyvalyje, kur atliko A. Raudnikio dainą ,,Miškinis“ ir E. Tolvaišienės „ Sniego karalaitė“.
         Mokiniai ir juos parengusi mokytoja Jolanta Kievivišienė apdovanoti padėkos raštu.

2012-12-15. Plikiškių mokykloje - daugiafunkciame centre šurmuliavo adventinė popietė bendruomenei „Belaukiant Šv. Kalėdų“

Gruodžio 15 d. Plikiškių daugiafunkcis centras visus kaimo gyventojus sukvietė į adventinę popietę „Belaukiant Šv. Kalėdų“. Susirinkusiųjų laukė „Advento miestelis“, kuriame buvo įsikūrę penkių skirtingų veiklų „kampeliai“. Kampelyje “Kalėdinių žaislų paslaptis” lankytojai turėjo galimybę pasigaminti orginalių kalėdinių eglutės žaisliukų. Taip pat miestelyje veikė “Preskučių kepyklėlė”, kurioje buvo galima išsikepti bei paskanauti kūčiukų.
       Kokia šventė be burtų! Kampelis “O kas bus rytoj...?” kvietė prisiminti liaudiškus advento laukimo burtus ir spėjimus. Visi susirinkusieji, norėdami sužinoti, koks bus gyvenimas kitais metais, iš po staltiesės traukė šieną. Turtingi, tušti, poringi, darbingi - nuspėti, kokie bus ateinantys metai, padėjo burtai iš žvakės vaško.
       Daugiausia lankytojų sulaukė „Žvakių fabrikėlis“, kuriame buvo gaminamos senovinės žvakės iš bulvių.
      Puoselėjant lietuvių papročius ir tradicijas, renginio dalyviai kampelyje „Advento linksmybės“ žaidė adventinio laikotarpio žaidimus – ratelius „Katinas ant pečiaus tupėjo“, „Siūlai, siūlai susivykit“, „Čeverykai„ .
     Po aktyviosios renginio dalies salėje vyko „Susikaupimo valandėlė“. Joje tyliai skambant ramiai muzikai ir renginio vadovei pasakojant apie adventą ir jo simbolių prasmę, buvo pinamas advento vainikas iš eglės šakelių, kurios įprasmina gyvybę. Jį visi papuošė obuoliais, auksiniais eglutės žaisliukais, saldainiais. Vainiko viduryje stovinčių advento žvakių šviesa ir šiluma sušildė visų širdis.
       Šventė pasibaigė prie adventinio stalo, padengto atsineštais adventiniais patiekalais.

(Renginio akimirkos nuotraukose)

2012-12 -01 PADĖKOS DIENA SATKŪNŲ SENIŪNIJOJE

TOLERANCIJOS DIENA

2012-10 -26 VITAMINŲ ŠVENTĖ

2012-10- 25 RUDENĖLIO ŠVENTĖ

2012-09-28. OBUOLIAVOME

Rudenėlis subrandino gerą obuolių derlių. Jis gausus ir mūsų mokyklos sode. Todėl vieną dieną po pamokų čiupome kibirus, dėžes, maišus ir kibome į darbą. Draugiškai plušėjo ir maži, ir dideli. Mokytojos skynė obuolius ir dėjo į dėžes: bus žiemą paskanauti. Vaikai rinko nukritusius ir pylė į maišus. Pririnkome net dvylika maišų! Smagu buvo visiems kartu dirbti.

Renginio nuotraukos

2012-09-27. TURIZMO DIENA MŪSŲ MOKYKLOJE

Pasaulinę turizmo dieną Plikiškių mokyklos daugiafunkcio centro mažieji moksleiviai ir jų mokytojos pasitiko tradiciškai - žygyje. Kelias vedė mus į Butaučių kaimą, kur laikomos šernakiaulės. Smagiai žygiuodami ir gėrėdamiesi rudenėlio spalvomis, pasiekėme šių mums dar nematytų gyvūnų buveinę. Mus maloniai pasitiko ūkininkė Viktorija Kalvelienė ir auklėtoja Alina su ikimokyklinukais. Mažuosius Viktorija ir pavežėjo, nes nueiti visą kelią jiems būtų buvę per sunku. Visi susidomėję stebėjome prie šėryklos susirinkusius smailiasnukius. Didžiausio dėmesio susilaukė mažieji šerniukai. Vaikai bandė suskaičiuoti, kiek gi čia iš viso tų kiauliukų yra.Visi gavome skirtingus atsakymus.Tada visgi sutarėme, kad jų yra daug. Šeimininkė papasakojo mums, kad šie gyvūnai gana draugiški, tik bandos tėtis reikalauja bendravimo pagarbiu atstumu.
Atidavę gyvūnams atneštas lauktuves - burokus, morkas, obuolius - patraukėme mokyklos link.
      Sugrįžę kūrėme laužą, pietavome, skanavome lauže keptų bulvių. Buvo smagu!

Renginio nuotraukos

KONKURSO "RAŠOM ABĖCĖLĘ", SKIRTO TARPTAUTINEI RAŠTINGUMO DIENAI PAMINĖTI,
NUGALĖTOJAI

Jokštytė Darija ( 3 kl. )          Povilaitytė Ieva ( 3 kl. )