2013-12-30. Prisiminta apie karnavalinį kostiumą

        Prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 30- ąją,  Plikiškių bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė pakvietė skaitytojus į popietę „Mano karnavalinis kostiumas“.  Renginio pradžioje ji susirinkusiems papasakojo karnavalo atsiradimo istoriją, paminėjo vykstančius žymiausius karnavalus pasaulyje. Popietėje dalyvavo Pepė Ilgakojinė, šarkelė – varnelė, raganaitė, atskridusi ant savo stebuklingosios šluotos, nepažįstamoji su domino akiniais, kuri renginio pabaigoje persikūnijo į meškiną. Visų karnavaliniai kostiumai buvo žaismingi, jais apsirengusios mergaitės pristatė save. Šarkelė (Viktorija J.) pakvietė suskaičiuoti jos vaikelius, Pepė (Darija J.) susipažino su visais ir pristatė savo beždžionėlę,  o raganaitė (Gabrielė P.) papasakojo apie savo stebuklus. Paslaptinga nepažįstamoji (Ieva P.) nuolat baiminosi dėl  atvykstančio meškino, todėl greitai pakeitė savo įvaizdį. Popietės pabaigoje bibliotekininkė padėkojo dalyviams  už sukurtus ne tik karnavalinius kostiumus, bet ir personažus, padovanojo visiems 2014 m. kišeninius kalendoriukus bei pakvietė išbandyti loteriją „Laimės šulinyje“. Renginyje dalyvavę kaimo  bendruomenės pirmininkas Vaclovas Martinaitis ir daugiafunkcio centro meno vadovė Žaneta Stubailienė buvo nustebinti popietės dalyvių išmone, pasidžiaugė, kad karnavalinio kostiumo tradicijos dar gyvos, nepamirštos, palinkėjo visiems laimingų Naujųjų metų.

 

2013-12-18. MŪSŲ KALĖDINĖ EGLUTĖ

                  Su Kalėdų seneliu ir jo palyda susitikome Joniškio kultūros centre. Žiūrėjome Bendraamžių teatro spektaklį ir gėrėjomės paršiukių išradingumu. Jos sugebėjo net vilką su lape pergudrauti. Žaidėme, šokome ir patys vaidinome.

 

Renginio nuotraukos

 

 

2013-12-15. Kalėdas pasitikime gražiais darbais

         Adventas jau įpusėjo ir pats laikas stabtelėti ir pamąstyti  apie nuveiktus darbus, susitaikyti su savimi, savo artimu ar kaimynu, su kuriuo nesutari. Laikas pagalvoti ir apie tuos, kurie galbūt negali ir neturi galimybių tinkamai pasirūpinti savimi. Todėl Plikiškių kaimo bendruomenė pakvietė visus geros valios gyventojus dalyvauti gražioje adventinėje akcijoje “Kalėdų dovanojimo džiaugsmas“. Dvi savaites visi norintys ir galintys prisidėti prie šios akcijos nešė savo daiktus - dovanėles į Plikiškių mokyklą- daugiafunkcį centrą.
            Sekmadienį, gruodžio15 d., mokykloje vyko Plikiškių kaimo gyventojams ir svečiams vyko  adventinė popietė. Šio gražaus susibūrimo pradžioje iš akcijos metu surinktų daiktų buvo pakuojamos kalėdinės dovanėlės, kurios vėliau bus perduotos šeimoms, kurioms labiausiai jų reikia. Linksmai spragsint žvakių liepsnelėms, skambėjo Joniškio bažnyčios jaunimo choro atliekamos kalėdinės dainos. Vėliau, susėdę prie šventinio stalo, visi dalinosi suneštomis vaišėmis bei artėjančių šventų Kalėdų nuotaikomis.

Renginio nuotraukos

 2013-12-13. Skaitovų konkursas “Atbėga elnias devyniaragis“

            Adventas- tas didysis šventės laukimas - savotišku jauduliu ir šurmuliu nuspalvina kiekvienos mokyklos gyvenimą.  Mažos rankelės atlieka nemažai šventinės ruošos darbų. Tačiau labiausiai mokinukai laukia susitikimo su Kalėdų seneliu. O kiekvienam susitikimui reikia tinkamai pasiruošti.  Kadangi seneliui labai patinka klausytis vaikų deklamuojamų eilėraščių, mokykloje buvo paskelbtas kalėdinis skaitovų konkursas „Atbėga elnias devyniaragis“.  Mokiniams tai buvo ilgalaikis namų darbas, kuriam atlikti skirta savaitė laiko.  Patiems reikėjo susirasti šventei tinkamas eiles,  jas išmokti.
           Ir štai atėjo gruodžio 13-oji – Šviesos diena.  Mokytoja Danutė paaiškino, kas tai per diena, ir paskelbė konkurso pradžią. Kiekvienas mokinukas stengėsi kuo išraiškingiau padeklamuoti pasirinktą eilėraštį, nes nugalėtojų laukė saldūs prizai. Tris pagrindines vietas pasidalino Goda-3 kl., Viktorija – 3kl. ir Gabrielė -4 kl. Trys paskatinamieji prizai atiteko Vaivai – 4kl., Gerdai – 4kl. ir Ugnei -3kl.  Mokytojos pagyrė visus moksleivius ir užtikrino, kad Kalėdų senelis, išgirdęs jų deklamuojamas eiles,  bus tikrai patenkintas ir nepagailės dovanėlių.

2013-12-12.  SATKŪNŲ SENIŪNIJOJE SUŽIBO EGLUTĖ 

            Trumpėjančios dienos, tamsūs, ilgi vakarai, taupūs  saulutės spinduliai, o dar nežinia kur po nakties pradingęs sniegas, rodos, ims ir sugadins pakilią  didžiosios šventės laukimo nuotaiką. Gal taip ir nutiktų, tačiau šventė jau beldžiasi į duris, jau moja žaliaskarės eglutės šakele.
           Tradiciškai Šviesos dienos - dar kitaip - šv. Liucijos- išvakarėse Satkūnų seniūnijoje sužibo kalėdinė eglutė. Šventę  kartu su JK centro Satkūnų filialo kultūros darbuotojais surengė seniūnė Regina Butkienė.  Joje  aktyviai dalyvavo Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro moksleiviai ir jų tėveliai.
             Nuostabiomis smuikų melodijomis šventę pradėjo Joniškio meno mokyklos jaunosios smuikininkės. Apie adventinius papročius pasakojo JKC Satkūnų filialo renginių organizatorė Jolanta Kievišienė. Susikaupimui kartu su seniūne visus kvietė Joniškio bažnyčios dekanas Eduardas Semaška. Pasirodęs Kalėdų senelis buvo tikras džiaugsmas mažiesiems. Dabar jau galima ir eglutę įžiebti! Sužibus žaliaskarei, Kalėdų senelis atrišo dovanų maišą. Visi šoko ir žaidė, vaišinosi  arbata ir pyragėliais. Linksmą nuotaiką palaikė Joniškio “Aušros” gimnazijos  estradinė grupė “Deguonis”(vadovas mokytojas Pranas Petraitis) ir gitaros studijos merginos (vadovas Gintautas Mikalėnas).
           Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojos padėkojo seniūnei už gražią šventę, palinkėjo gražių darbų ateinančiais metais ir padovanojo mokinukų padarytų kalėdinių darbelių.

Renginio nuotraukos

2012-12-11. Šalčiausią žiemą sušildantys rankdarbiai

vaza                 Plikiškių kaimo bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė prieš didžiąsias metų šventes pakvietė visas rankdarbių mėgėjas į parodą „Sušilkime Kalėdų džiaugsme“. Širdies šiluma sušildyti darbai džiugina kiekvieno akį, todėl smagu, kad į kvietimą atsiliepė gausus būrelis auksarankių. Valerija Mankevičienė šiemet atnešė ne tik savo sukurtus kalėdinius atvirukus iš gamtinių medžiagų, bet ir veltų karolių medį, spindinčių sagių eglutę. Jolanta Guževičiūtė nustebino visus juvelyriškai nertais papuošalais, siuvinėtais, austais darbais, pačios sukurtais gaminiais iš odos. Užsukusius į parodą linksmu žvilgsniu pasitiko Danutės Misiuvienės   pasiūti naminukai. Didelio susidomėjimo sulaukė Linos Meiliūnienės ir jos dukters Ievutės sukurti darbai: nertos suknelės, karoliai, servetėlės, linksmomis rankenėlėmis iš modelino papuošti šaukšteliai bei šakutės. Elenos Jokštienės ir jos dukters Darijos sukurti rankdarbiai spinduliuoja šiluma bei puošnumu: šiltos riešinės, iš karoliukų suverti papuošalai, nertos gėlytės plaukams. Asta Radzevičienė ir Birutė Stankienė šiemet atsiliepė į kalėdinę akciją „Numegzk Kalėdų šilumą“ ir parodai pateikė dailiai numegztų raštuotų kojinių.
         Rankdarbiai iš tiesų sušildė, pradžiugino kiekvieną, užsukusį į biblioteką. Bibliotekininkė pasidžiaugė, kad jau tradicine tampanti rankdarbių paroda subūrė ne tik grožį kuriančias mamas, bet ir jų dukras.  

Renginio nuotraukos

 

 

2013-12-09. Mokykloje viešėjo
rajono meras Gediminas Čepulis

          Joniškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir viešųjų ryšių skyrius, siekdamas skatinti visuomenės domėjimąsi teigiamo Joniškio rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija, Joniškio krašto istorija, paveldu, puoselėti meninę saviraišką, kūrybiškumą ir suteikti galimybę išreikšti savo idėjas, organizavo Kalėdinio atviruko konkursą.
          Mūsų mokyklos trečiokas K. Buožis (mokytoja N. Žiurlytė) konkursui pateikė du atvirukus ir buvo apdovanotas už originalumą. Gruodžio 10 d. mūsų mokykloje lankėsi rajono meras Gediminas Čepulis ir prizu apdovanojo konkurso nugalėtoją.

 

 2013-12-09. Saugiai į mokyklą
      

          Tamsus paros metas verčia rūpintis visų mūsų saugumu. Ypač turime rūpintis mažaisiais. Juk ir jie ankstų rytą, kai dar tamsu, skuba į mokyklą. Todėl Pilkiškių mokykla-daugiafunkcis centras dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos paskelbtoje akcijoje “Būk matomas ir saugus kelyje“. Šios akcijos tikslas - aprūpinti šviesą atspindinčiomis liemenėmis kaimo pradinių mokyklų mokinius. Liemenes gavo visi lankantys mūsų mokyklą. Kitokio pobūdžio atšvaitais mokiniai ir mokytojai aprūpinami Plikiškių kaimo bendruomenės “Šaltinis“ įgyvendinto projekto dėka. Nuo šiol švytintys ir ryškūs būsime gerai matomi vairuotojams ir išvengsime nelaimių. O tai mums svarbiausia!

 Visus kviečiame į
SATKŪNŲ seniūnijos
eglutės įžiebimo šventę!!!

  • Gruodžio 12 dieną 16 valandą Satkūnų kultūros centro patalpose
  • Jums gros Joniškio Meno mokyklos jaunieji smuikininkai, Joniškio „AUŠROS“ gimnazijos estradinis ansamblis.
  • Girdėjome, kad galėsite susitikti ir su Kalėdų Seneliu.

Kad visi galėtumėte atvykti į šventę,
Plikiškių mokykla-daugiafunkcis centras
užsakė autobusą.

Drąsutaičiuose, prie stotelės, jis lauks 15.15,
Plikiškių mokyklos kieme – 15.30.

 Mokyklos direktoriusVaclovas Martinaitis

 

 

Matematikų popietė

            Ketvirtokai, atlikdami ilgalaikes matematikos užduotis, pasirinko tęstinį darbą “Matematikos popietė“. Moksleiviai rinko užduotis, susijusias su matematika. Kad būtų įdomiau, buvo nutarta į popietę pasikviesti ir trečiokus. Penktadienį keturios komandos( „Skaičiukų“, „Dalybukų“, „Matematikų“ ir „1 x 5“) susitiko išsiaiškinti, kuri yra pati matematiškiausia. Po įtempto užduočių sprendimo, nugalėtojų diplomai buvo įteikti „Skaičiukų“ komandos matematikams. Komandų kapitonų varžybose vienvalde lydere tapo ketvirtokė Darija Jokštytė. Visi komandų dalyviai vaišinosi šokoladukais: juk šokoladas pamalonina pavargusias smegenis! O jos tikrai daug dirbo ir pavargo! 

      Įvairiapusiška , kiekvienam vaikui individualizuota veikla mokykla siekia, kad kuo anksčiau atsiskleistų tam tikros veiklos gebėjimai ir būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos tiems gebėjimams vystytis.

Renginio nuotraukos

KARTU KURKIME GROŽĮ

       Visus, kas norite bendrauti, pasidalinti savo gebėjimais, pasimokyti iš kitų, maloniai kviečiame pirmadieniais – penktadieniais nuo 17 iki 20 valandos pavakaroti mūsų mokykloje.

Vaclovas Martinaitis, direktorius.


Darbai užbaigti, o vakarai jau ilgi...

Gražus šių metų ruduo leido kaimo žmogui neskubant užbaigti visus lauko darbus. O kai aruodai pilni rudens gėrybių, galima po darbų ir atsikvėpti. Satkūnų seniūnijos bendruomenės tradiciškai renkasi į rudens darbų pabaigtuves, kurios, seniūnės Reginos Butkienės iniciatyva, kasmet vyksta vis kitoje bendruomenėje. Šiemet visi sugužėjo, suvažiavo svečiuosna į Drąsutaičių kaimo bendruomenę. Ši bendruomenė dar labai jauna, susikūrusi vos prieš keletą mėnesių.
       Nuotaikingai šventę pradėjo Plikiškių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai. Juos keitė Joniškio kultūros centro Satkūnų filialo gitaristės sesės Kornelija ir Kamilė (vadovas Gintaras Mikalėnas). O koks pasirodymas be Plikiškių moterų ansamblio “Versmės“(vadovė Jolanta Kievišienė) ir kaimo kapelos, kuriai vadovauja Giedrius Stubaila, pasirodymo?
       Po skambių dainų, kapelos muzikos akordų bendruomenių pirmininkai surengė jauniausios seniūnijos bendruomenės krikštynas. Bendruomenės pirmininkas Jonas Pidkova ir nariai buvo „išvanoti“ liepžiedžių vanta ir apšlakstyti stiprybės vandeniu, kad darnos ir susiklausymo neišardytų jokie nesutarimo virusai. Gerų darbų, gražių idėjų bendruomenėms linkėjo seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono tarybos nariai Marcijonas Urmonas ir Eugenijus Butkus. Ir ateityje nenuleisti rankų, su ugnele darbuotis visas bendruomenes kvietė seniūnė Regina Butkienė.
       Apie nuveiktus darbus kalbėjo Joniškio rajono VVG vadovė Nijolė Valuckienė ir finansininkė Alma Žukauskienė.
       Po nuoširdžių palinkėjimų, kalbų visi linksminosi vakaronėje.

Renginio nuotraukos

Tolerancijos gėlės

       Lapkričio 16 – ąją dieną jau 18-ąjį kartą minima Tarptautinė Tolerancijos diena.
   Joniškio rajono Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kartu su darbščiųjų rankų būrelio „Spalvų pasaulis“ mokytoja Jolanta Guževičiūte ir bibliotekininke Aušra Kriščiūniene prisijungė prie pilietinės akcijos „Tolerancijos gėlė“, kurios simbolis - gėlės žiedas. Bibliotekininkė pasidžiaugė, kad mokykla viena pirmųjų tarp mokymo įstaigų pradėjo minėti šią dieną ir mini jau šeštus metus iš eilės.
      Ta proga mokiniai su savo mokytojomis prisiminė žodžio „tolerancija“ reikšmę, kalbėjo apie pagarbą vienas kito nuomonei, o akcijos dieną iš plastikinių butelių pagamintomis gėlėmis papuošė greta mokyklos esantį alpinariumą. Aktyviausi bibliotekos skaitytojai mokyklos direktoriui ir mokytojoms pagamino žaismingus žmogeliukus - kabaruoklius iš popieriaus ir siūlų, ant kurių užrašė pačius gražiausius žodžius. Šie mokinių darbeliai tarsi įprasmino Tolerancijos dienos svarbą – būti tolerantiškais, supratingais, gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia kiekvieną dieną.

Renginio nuotraukos


Dalyvavome sveikuolių konkurse “Saulės”pagrindinėje mokykloje

    Joniškio sveikatos centras mūsų mokyklos pradinukus pakvietė dalyvauti konkurse „Sveikuolių sveikuoliai”. Komandą sudarė ketvirtokės Darija Jokštytė, Gerda Razminaitė, Gabrielė Palmileraitė ir trečiokės Goda Šiušaitė bei Viktorija Jokštytė. Komanda paruošė prisistatymą, kartu su mokytoja Danute ir mokyklos slaugytoja Vida gilinosi į teorinę medžiagą.
       Į konkursą atvyko keturių rajono mokyklų ir keturių darželių komandos. Renginį nuotaikingai pradėjo Kiškis ir Moliūgė visus pakvietę pasimankštinti. Po spalvingo komandų prisistatymo prasidėjo varžybos. Kol rimti teisėjai skaičiavo rungčių taškus, dalyviai ir komandų sirgaliai galėjo linksmai   pasišokti.
       Į mokyklą mergaitės grįžo su apdovanojimais ir pakiliai nusiteikusios.

Renginio nuotraukos
 

  

Mūsų darbeliai Kalėdinės atvirutės konkursui

     Aistė Mitkevičiūtė, Odeta Vaitekūnaitė, Ieva Povilaitytė ir Kęstutis Buožius kartu su dailės mokytoja Nijole Žiurlyte ir priešmokyklinės grupės mokytoja Valerija Mankevičienė parengė darbelius Kalėdinio atviruko konkursui. Linkime mūsų mažiesiems dailininkams sėkmės!

 

Rytmetis Plikiškių bibliotekoje


             Kuomet trumpėja dienos, vis dažniau niaukiasi rudeninis dangus, norisi kuo daugiau šviesos ir spalvų. Todėl Plikiškių filialo bibliotekininkė nusprendė pakviesti vaikus į rytmetį „Spalvų ir eilių palytėti“. Renginio pradžioje ji papasakojo apie pagrindines spalvų paletės spalvas, jų reikšmę mūsų nuotaikai, priminė, kad poetų, rašytojų kūryboje randame labai daug spalvų.
              Patys mažiausieji rytmečio dalyviai – priešmokyklinukai - bandė prisiminti spalvas, kurias jau pažįsta. Bibliotekininkė paprašė jų išsitraukti po vieną spalvotą kortelę ir išvardinti kuo daugiau tos spalvos daiktų. Mažiesiems sekėsi puikiai, nes kai kurie pasakė jų net po 10. Vaikai susidomėję klausėsi bibliotekininkės skaitomų K. Kubilinsko eilėraščių apie spalvas iš knygelės „Mano spalvos“, o skambant dainelei „Mėlyna spalva“ ne tik linksmai šoko, bet bandė suskaičiuoti, kiek kartų ši spalva buvo paminėta. Už gražų pasibuvimą kartu bibliotekininkė padėkojo mažiesiems vaikamams, jų mokytojai ir padovanojo po spalvotą knygelės skirtuką bei mėgstamos spalvos lipduką su linksmais piešinėliais.
         Vyresnieji vaikai pasidalinę į dvi komandas – „Super braškės“ ir „Spalvų paletė“ - kibo į rimtesnes užduotis: iš išbarstytų raidžių kuo greičiau dėliojo spalvų pavadinimus, bandė įrašyti eilėraščių posmuose trūkstamas spalvas, kūrė jumoristinę pasaką „Kodėl pomidoras raudonas?“, minė mįsles kitaip, kuomet reikėjo pasakyti ne įminimą, o parodyti menamo daikto spalvą. Rytmečio pabaigoje vaikai pabuvo savotiškais ekspertais, nes turėjo surasti bibliotekoje kuo daugiau knygelių, kurių pavadinime būtų paminėta spalva. Pasirodo, kad tokių knygelių buvo net 15! Labiausiai patikusias knygeles vaikai vartė ir skaitė ištraukas garsiai. Laimėtoja buvo pripažinta “Spalvų paletės” komanda, kuri draugiškai pasidalino “uždirbtus” rytmečio metu spalvotus žirnelius ir jūros akmenėlius.
           Bibliotekininkė, dėkodama už dalyvavimą rytmetyje, palinkėjo, kad kasdien visus lydėtų tik šviesios, ryškios spalvos ir gera nuotaika.

Vyr. bibliotekininkė                                                                         Aušra Kriščiūnienė

 

Močiutės arbatėlė

                      Prasidedančios rudens darganos verčia mąstyti, kaip geriau apsiginti nuo užpuolančio kosulio ar slogos. Gerai žinome, kad viena iš profilaktikos priemonių , atvėsus orams, yra šilta žolelių arbata.Norėdamos pasidalinti žiniomis apie arbatos naudą, Plikiškių mokyklos - daugiafunkcio centro pradinukų mokytojos ir moksleivių močiutės, pakvietė mokinukus į renginį „Močiutės arbatėlė“. Vaikai, susiskirstę komandomis, serviravo stalus arbatai gerti. Tiek pirmokas, tiek ketvirtokas turėjo darbo: kad stalas būtų estetiškas, reikia tvarkingai sudėti puodelius, dailiai sulankstyti ir surasti vietą servetėlei, šaukšteliui. Kai viskas buvo paruošta, mokytoja Danutė papasakojo legendą apie arbatos atsiradimą, kaip ir kada arbatėlę gerdavo mūsų senoliai. Na o močiučių kraitelėje po vasaros gausiai užderėjo įvairių džiovintų žolelių. Komandos, žiūrėdamos, liesdamos, uostydamos šias žoleles, bandė atspėti, kaip tos žolelės vadinasi. Po to visi sprendė kryžiažodį, kuriame buvo pasislėpę augalų pavadinimai.

           Pati įdomiausia rungtis – arbatų degustacija. Ragavome įvairias arbatas, rinkome pačią skaniausią, gardžiavomės obuolių pyragu, bet ir mokėmės, kaip kultūringai elgtis prie stalo, kaip užplikyti arbatą ar teisingai laikyti puodelį.

           Po žaidimų ir mįslių spėjimo turnyro komandos džiaugėsi vitaminizuotais prizais.

Renginio akimirkos: 2013-10-23 Močiutės arbatėlė

 

Kviečiame į susitikimą

2012-10-12 12 valandą Plikiškių mokykloje 

              Joniškio "Aušros" gimnazijoje yra susikūrusi neformali jaunimo grupė "Stop". Ji laimėjo programai "Veiklus jaunimas" rašytą projektą "JUDĖK KITAIP" ir kviečia į seminarus Joniškio rajono jaunimą nuo 15 iki 30 metų. Pirmasis seminaras vyks Plikiškiuose. Jo metu bus susipažindinama su projekto veikla, mokoma netradicinių sportinių žaidimų, netradicinio bendravimo. Daugiau info: https://www.facebook.com/judekkitaip.
Grupės kuratorė mokytoja Sigma Jonušienė.

 

Gimtinės takeliais


   
   Gražų spalio devintosios rytą gerai nusiteikę mokinukai sugužėjo į mokyklą. Nuotaika puiki, nes šiandien pamokų nėra, visi vykstame į žygį! Mūsų tikslas – pasigėrėti rudenėlio nuspalvintais nuostabiais gimtojo kaimo vaizdais ir pasiekti tolimiausią jo tašką.
      Pasikartoję saugaus eismo ir elgesio taisykles, leidomės į kelią. Kaimas prisipildė skambaus vaikų juoko ir šurmulio. Atėję į paskutinę kaimo sodybą, čia jau radome direktorių, bekūrenantį laužą, į kurį sudėjome atsineštas bulves. Šiek tiek atsipūtę, apžiūrėjome senąją sodybą, vaišinomės skaniais obuoliais iš čia pat esančio sodo. Nuovargį nustūmę į šoną daug žaidėme, bėgiojome. Įdomiausiai buvo žaisti slėpynių. Po to valgėme lauže keptas bulves, dešreles.
     „Tai pati geriausia diena pasaulyje!“ – taip žygį įvertino trečiokas Kęstutis. Visi jam pritarė ir kūrė planus, kaip vėl čia ateiti ir gal net pernakvoti. Iš tiesų iškyla buvo šauni!

Renginio akimirkos: 2013-10-09 Gimtinės takeliais

 

Viešnagė Rygoje

           Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės nariai Tarptautinės mokytojų dienos proga svečiavosi Rygos lietuviškoje vidurinėje mokykloje. Čia jie susipažino su teikiamomis mokinių ugdymo galimybėmis, apžiūrėjo mokymo klases, muziejų, žiemos sodą.  Susitikimo metu išvykos dalyviai pasisėmė patirties  mokinių neformaliojo ugdymo, mokinių užimtumo po pamokų klausimais bei pasidalino patirtimi įtraukiant ir suaugusius bendruomenės narius į bendrą mokyklos veiklą.

Tarptautinę mokytojų dieną pasitinkant

         Rodos kad, ką tik nuskambėjo rugsėjo pirmosios skambutis, paskelbęs naujų mokslo metų pradžią. O čia žiūrėk jau ir spalis, pasipuošęs nuostabiomis rudens spalvomis. Šis spalvingas mėnuo padovanoja gražią šventę - tarptautinę mokytojų dieną. Ji brangi kiekvienam, kas prisimena ar dar ir dabar turi savo mylimus mokytojus. Mūsų mokyklos pradinukai savo mokytojas pradžiugino programėle ir pačių pagamintomis dovanėlėmis bei rudeninių žiedų puokštėmis. Ačiū mūsų mažiesiems ir jų mamoms už sukurtą šventišką nuotaiką!

 

Už parankės su rudenėliu

           Paskutinę rugsėjo savaitę mokykloje vyko rudenėlio šventė. Kiekviena klasė ruošė rudens gėrybių stalą. Mokinukai rodė išmonę iš daržovių ir vaisių kurdami įvairius gaminius. Ant stalų puikavosi laivai, grybai, Čipolinas, ežiukai, žmogeliukai ir kiti linksmi padarėliai. Mokinukų mamos ir močiutės užaugino ir kiek neįprastų daržovių. Jos rado deramą vietą parodėlėje.Štai ketvirtokės Ievutės pintinėje puikavosi graikiški riešutai, dekoratyviniai pipirai, o Vidas ir Darija atnešė nepaprastų cukinijų. Ant kiekvieno stalo galėjai rasti kažką įdomaus. Galėjome paskanauti ir įvairių  daržovių mišrainių. Jas paruošė mamos.

          Visi mūsų eksponatai puikuojasi Plikiškių bibliotekos foje. Tegul jais pasidžiaugia ir visi mūsų bei aplinkinių kaimų gyventojai.

 Renginio akimirkos: 2013-09-27 Už parankės su rudenėliu.

  

Minam, minam pedalus!

 Rugsėjo 22-ojo – Tarptautinė diena be automobilio.Mokinukai žino, kad automobilis ne tik patogi susisiekimo priemonė, bet ir nemažas mūsų aplinkos teršėjas.

Paminėdami šią dieną, mokinukai ant popieriaus lapo dekoravo dviračius.Tai buvo namų užduotis. Todėl buvo galima  pasitelkti įvairias darbo priemones, parodyti savo išradingumą. Gražūs ir spalvoti dviratukai“nutūpė“ ant bibliotekos sienos. Kaip patį originaliausią kūrinėlį(slaptu balsavimu) mokinukai išrinko ketvirtokės Darijos Jokštytės darbelį...Nemažai balsų surinko ir Trečiokės Gustė su Goda.

Pačia  dviratiškiausia mokinuke tituluota ketvirtokė Gabrielė Palmileraitė akcijos dieną į mokyklą atmynė išpuošusi savo dviratuką.

Kad apie dviratį, važiavimo taisykles mokiniai žino daug, parodė ir viktorina.Visos klasės už geras žinias buvo apdovanotos kalendoriais, o patys išmaniausi žiniukai- atšvaitais.Akciją baigė priešmokyklinukai kartu su mokytoja iš atskirų eilučių sudėlioję ir  padeklamavę eilėraštuką apie triratuką.

 Šventės akimirkos: 2013-09-20 Minam, minam pėdalus!

 


Kuprinių svėrimo akcija

    

         Prasidėję mokslo metai ant moksleivių pečių uždėjo mokyklines kuprines. Ar visada jose yra tai, ko reikia pamokoms? Ar jos nėra perkrautos? Norėdami tuo įsitikinti su mūsų mokyklos slaugytojos pagalba pasvėrėme mūsų ketvirtokų kuprines ir atskirai pratybų sąsiuvinius.
         Išvada: kuprinių ir pratybų svoris atitinka reikalavimus.

 

Tarptautinė dailaus rašto diena

           Visi norime rašyti dailiai, taisyklingai ir, žinoma, be klaidų.To siekiame ir mes,pradinukai.Nors mūsų įgūdžiai dar tik tvirtėja, tačiau ir mes jau galime pasigirti moką dailiai ir gražiai rašyti.
          Todėl jau antri metai,bibliotekininkės Aušros Kriščiūnienės pakviesti, pažymime  Tarptautinę dailaus rašto dieną, kuri minima rugsėjo aštuntąją. Šiemet visi rašėme daugybos lentelę,  mokyklos pavadinimą, savo vardą, pavardę ir klasę. Mūsų pastangomis galėjo pasidžiaugti tėveliai, kaimo bibliotekos lankytojai, nes darbelių parodėlė buvo surengta Plikškių kaimo bibliotekoje.
           Nepralenkiama mūsų mokyklos dailiarašte( kaip ir pernai)  tapo ketvirtokė Darija Jokštytė.
          Šios moksleivės rašto kultūros gali pavydėti kiekvienas.

 


Joniškio rajono savivaldybės
Visuomenės sveikatos biuras
nuoširdžiai Jus kviečia į susitikimą su

PSICHOLOGE
VIRGINIJA SERVUTIENE
,,TEIGIAMŲ EMOCIJŲ
SKATINIMAS ‘‘

Rugsėjo mėn. 23 d. 14.00 val.
Paskaita vyks
Plikiškių mokykloje-daugiafunkciniame centre, Šilelių g. 2, Plikiškiai
Paskaita nemokama

Tel. (8 426)  605 37

El. p. joniskis.sveikata@gmail.com    

 

Lik sveika, vasarėle! Sveika, mokyklėle!

        Rugsėjo antrą dieną gausus pradinukų būrys sugužėjo į mokyklą. Nors pylė lietus, bet geros nuotaikos ir susitikimo džiaugsmo jis nenuplovė. Su nerimu širdelėse susitikimo su savo auklėtojomis laukė ikimokyklinukai ir priešmokyklinės grupės vaikučiai.
       Liejosi posmai, skambėjo dainelės ir geriausi palinkėjimai moksleiviams, mokytojams bei tėveliams.
       Mokyklos direktorius pirmokams įteikė pirmokų pasus ir palinkėjo gražių, darbingų dienelių. Ketvirtokai mažiesiems draugams padovanojo po svajonių malūnėlį ir „stebuklingą“ pieštuką. Pirmokai savo apsisprendimą tapti tikrais mokiniais patvirtino pirmokų priesaika.
        Mus sveikino ir dovanų įteikė mokyklos svečiai:seniūnė Regina Butkienė linkėjo gerų mokslų ir padovanojo kanceliarinių priemonių rinkinį; Joniškio rajono tarybos narys Eugenijus Butkus kartu su pasveikinimu mokyklos direktoriui įteikė taupyklę su dviem šimtais litų būsimai mokyklos vėliavai.
      Varinis skambučio varpelis visus pakvietė į klases – į pirmąją šių mokslo metų pamoką. Prieš akis ilgas mokslo kelias. Gero ir palankaus mums mokslų vėjo!

 Šventės akimirkos:  2013-09-02 Mokslo metų pradžios šventė

 


Plikiškių kaimo bendruomenė įgyvendino projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“ antrąjį renginį.

 

          Siekdami, kad  Plikiškiečiams įvairūs atšvaitai kelyje tamsiu paros metu taptų įpročiu, projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“ antrąjį renginį įgyvendinome kartu su kaimo stipruolių-vikruolių varžybomis. Pasirinktas Joninių vakaras.  Po važybų apdovanojome nugalėtojus. O visiems atėjusiems į renginį dalijome įvairius atšvaitus ir aiškinomės kaip teisingai juos nešioti. Sutikome, kad pėsčąjam būtina turėti atšvaitą, bet juo reikia „pasipuikuoti“ prieš vairuotojus. Geriausiai būsime matomi kai atšvaitą nešiosime ant dešinės rankos.

          Joninių laužo šviesoje mirgėjo atšvaitai, o po renginio visi saugūs  ir sveiki sugrįžome namo.

Bendruomenės pirmininkas Vaclovas Martinaitis

 

Plikiškių kaimo bendruomenė įgyvendino projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“ pirmąjį renginį.     

                                                Lankėsi  policijos pagalbininkas ir vaikų draugas Amsis, o kartu su juo ir policijos pareigūnai D. Benaitytė bei J. Martinaitis. Jie vaikams priminė kaip reikia saugiai elgtis keliuose, prie vandens telkinių ir vandenyje, važinėjant dviratukais, saugiai žaisti prie namų. Praktinėje veikloje pareigūnai kartu  su mokiniais kolona patraukė prie šalia mokyklos esančio plento kur prisiminė kaip saugiai pereiti  kelią užmiestyje, kur laukti autobuso, kaip ilipti, išlipti ir kaip jame elgtis. Pareigūnai ir Amsis vylėsi, kad dabar vaikai jau viską gerai įsiminė ir jų vasara bus tikrai saugi.
           Susitikimo pabaigoje Amsis vaikučiams paliko saugaus eismo užduotėles, kurias vaikai atliks kartu su artimaisiais, taip pat padovanojo knygelių skirtukų, tvarkaraščių  ir atšvaitų. Pareigūnai palinkėjo būti sveikais, žvaliais, ištvermingais ir rudenį visiems grįžti į mokyklą.  Grįžę į klases, vaikai piešė policijos ir vaikų bičiuliu tapusį Amsį.

Susitikimo nuotraukos

 

 

Konkursas „Linksmasis šviesoforas“

     Balandžio 19 dieną mokykloje vyko „Linksmojo šviesoforo“ konkursas. Konkursą sudarė trys dalys: teorinė, situacijų sprendimas ir praktinė - važiavimo dviračiais - dalis.
    Konkursą pradėjo ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikučiai. Jie suvaidino keletą situacijų: vilkas, šviesoforas ir išdykėliai zuikučiai pamokė visus, kaip negalima ir kaip reikia elgtis kelyje.
      Po to mokinukai turėjo išspręsti teorines užduotis, paaiškinti įvairias situacijas.
      Linksmiausia dalis laukė mokyklos stadione. Ten vyko įvairios važiavimo dviračiais varžybos.
      Absoliuti konkurso “Linksmasis šviesoforas“ nugalėtoja tapo trečiokė Eglė Baranauskaitė. Tik po puse taško atsiliko trečiokės Ieva Povilaitytė, Gabrielė Palmileraitė ir Darija Jokštytė.
      Pirmokų tarpe geriausiai pasirodė Sandra Stankutė, antrokų – Kęstutis Buožius ir ketvirtokų – Kajus Savickas.

 

BALANDŽIO 5 D.  Plikiškių mokykloje-daugiafunkciame centre

17 val.    MARGUČIŲ RIDENIMAS
19 val.
     MUZIKINĖ PROGRAMA     „VAKARAS SU VYRU IR MOTERIMI“
Programoje skambės dainuojamoji poezija (A. Kulikausko, „Aktorių trio“) dainos, įvairių tautų romansai. Skaitoma šmaikšti Juozo Erlicko kūryba, akompanuojama gitara ir melodika.

Atlikėjai: Violeta Lisovaitė (vokalas)  - A. Raudonikio dainų konkurso laureatė, teatralė, visuomenininkė, Joniškio jaunimo balsas 2011. Kraštiečiams gerai žinoma kaip prancūziškų dainų atlikėja, skaitovė.
Simonas Kilius (gitara ir vokalas) – aktorius, visuomeninkas, L. Noreikos skaitovų konkurso laureatas. Baigė Šiaulių universiteto estrados meno specialybę. Gerai žinomas iš serialo „Naisų vasara“, kuriame sukūrė paštininko Jono vaidmenį.

„Vakaras su vyru ir moterimi“ – tai dviejų jaunų artistų muzikinis, poetinis pokalbis. Jis – vėjavaikis vyriškis,  ji – fatališka dama užsienietė. Tai dviejų lyčių intriga, širdys ir šiluma Jums. Tai muzikos gurkšnis sieloms pagirdyti.

Parama aktoriams:  suaugusieji -  5 litai, I-X kl.  mokiniai– 3 litai.

PO KONCERTO – ATVELYKIO VAKARUŠKA

DĖMESIO !

 Balandžio mėn. 3 d. (trečiadienį)
14 val.
Plikiškių mokykloje-daugiafunkciame centre
NEMOKAMA paskaita
turintiems kaulų,  sąnarių , stuburo sutrikimus bei širdies ,
kraujotakos ir arterinius sutrikimus

Su Jumis bendraus Šiaulių natūralios medicinos sveikatos centro
skyriaus vedėja
Rasa Skiragienė.
Turėkite rašiklį ir popieriaus užrašams.

Maloniai kviečiame.

----------------------

 DĖMESIO !
   KVIEČIAME APLANKYTI

KVIEČIAME APLANKYTIVELYKINIŲ ATVIRUKŲ IR MARGUČIŲ PARODĄ PLIKIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE

„KELIU VELYKĖ VEŽA RATUS MARGŲ MARGUČIŲ...“

 

 

Parodoje susipažinsite su plikiškietės mokytojos Valerijos Mankevičienės  atvirukais, sukurtais iš gamtinių medžiagų, netradiciniais velykiniais margučiais.

Bibliotekininkė


 Kovo 16 dieną kviečiame į spektaklį ! „MIRUSIŲJŲ REIKALAI“.
Vaidina Kriukų aktoriai.
Pradžia 13 valandą.


   KOVO 15 DIENĄ 11.30 VAL. KVIEČIAME VISUS Į POPIETĘ “ANT SAVO TARMĖS SPARNŲ”, SKIRTĄ TARMIŲ METAMS PAMINĖTI POPIETĖJE DALYVAUJA:

       JONIŠKIO “SAULUTĖS” LOPŠELIO-DARŽELIO AUKLĖTINĖS IR AUKLĖTOJOS .
     
KRIUKŲ TEATRO AKTORĖS.
    
PLIKIŠKIŲ MOKYKLOS – DAUGIAFUNKCIO CENTRO MOKINIAI IR MOKYTOJOS.

Renginys vyks Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro salėje.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

 BIBLIOTEKININKĖ

 LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

           Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną  mokyklos direktorius pasiūlė paminėti kiek kitaip nei įprasta. Jo sumanymu dvi savaites prieš šią šventę kasdien vyko įvairios varžybos. Pirmiausia savo jėgas mokiniai išbandė klasėse. Buvo išsiaiškinti geriausi klasės sportininkai greitojo metimo, boulingo, virvutės, biatlono ir smiginio rungtyse. Po to klasių lyderiai rungtyniavo tarpusavyje.
           Minėdami visiems lietuviams brangią datą – Kovo vienuoliktąją -  pagerbėme ir geriausius mūsų mokyklos sportininkus. Jie buvo apdovanoti diplomais. Šešiems moksleiviams, surinkusiems  daugiausiai taškų, buvo įteikti medaliai.Tai Jonas Paliukas ir Alvydas Karabunas – 4 klasė, Vidas Šopis – 3 klasė, Gerda Razminaitė ir Aistė Ramonaitė – 3 klasė, Sandra Stankutė – 1 klasė.
       Visi moksleiviai vaišinosi saldžiais prizais, kuriuos mums padovanojo Lina ir Erikas Meiliūnai

Renginio nuotraukos

  


 KVIEČIAME

VISUS, KURIE NEABEJINGI SAVO SVEIKATAI, Į ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO LAZDOMIS MOKYMUS

Kovo 12 d. 10.00 val.

MOKYMAI VYKS PLIKIŠKIŲ MOKYKLOS – DAUGEFUNKCIO CENTRO STADIONE

Prašome apsirengti patogiai, lazdas paskolinsime.

IR Į PASKAITĄ – MOKYMUS

 ,,mitybos įtaka lėtinių ligų prevencijoje‘‘

 Kovo 14 d. 15.00 val.                      Lektorė gyd. N. Kriščiūnienė. Paskaita vyks:

Plikiškių mokykloje-daugiafunkciame centre, Šilelių g.2 Mokymai ir paskaita nemokama Tel. (8 426)  605 37

El. p. joniskis.sveikata@gmail.com

Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras


Konkursas ,,Tėvynę aš  turiu''

Visą vasario mėnesį mokiniai dalyvavo konkurse ,,Tėvynę aš turiu'', jis vyko dviem etapais - buvo skaitomos ir deklamuojamos eilės bei piešiami piešiniai. Skaitovų konkurso laurete ir teisę mokyklą atstovauti rajone laimėjo 2 klasės mokinė Gustė Stočkutė, o gražiausių piešinių autoriais išrinkti 3 klasės mokinė Ieva Povilaitytė ir Darija Jokštytė bei 4 klasės mokinys Jonas Paliukas. Šių mokinių darbai taip pat dalyvaus rajoniniame konkurse, kurio nugalėtojai bus paskelbti kovo 27 dieną.

Atrinktus piešinius galite peržiūrėti galerijoje.

Piešiniai


 

Dalyvavome viktorinoje ,,Viskas apie sveikatą“.

Vasario 28 dieną Joniškio ,,Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko viktorina ,,Viskas apie sveikatą“. Joje dalyvavo ketvirtokai: Jonas Paliukas, Alvydas Karabunas, Domas Mizgeris, Kajus Savickas ir Viktorija Savickaitė. Iš septynių dalyvavusių  komandų mūsų ketvirtokai  užėmė ketvirtą vietą.

 


 

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ  PASITIKSIME SPORTINIŲ VARŽYBŲ LIETUMI 

Vasario 20 – kovo 7 dienomis  mokykloje vyks sportininių varžybų maratonas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Kovo 8 dieną, per  4 pamoką,  Iškilmingai paminėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanosime geriausių sportinių rezultatų pasiekusius moksleivius.


 

MŪSŲ VASARIO ŠEŠIOLIKTOJI

         Minėdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė tėviškę puošė posmų puokštėmis. Ir didesni, ir patys mažiausi, kas visą eilėraštį, kas posmą dovanojo savo kraštui.Vaikai, išklausę gražių eilių, vienas per kitą džiaugėsi mūsų gimtinės privalumais. Ir kokių tik epitetų nesulaukė mūsų vietovė: „čia nėra potvynių ir labai neužpusto, čia daug javų užauga, čia nesprogdina, mūsų geri kaimynai,  tėtis dirba su labai gražiu traktoriumi, čia geri keliai, gerai kimba žuvys, užauga skanios vyšnios ir obuoliai, čiulba daug paukščių,   vasarą prie mokyklos labai žalia ir daug medžių, čia gyvena mano močiutė“.
           Sveikinimus ir geriausius palinkėjimus mokykos bendruomenei perdavė Satkūnų seniūnijos seniūnė Regina Butkienė. Mūsų kaimo sodininkė Vida Gapševičiūtė kartu su sveikinimais vaikams padovanojo ir dėžę raudonskruosčių obuolių.
         Pasidžiaugę ir pasikalbėję apdovanojome   skaitovų konkurso  „Tėviškėle, tu graži“laureatus. Diplomai įteikti ir vykusio piešinių konkurso „Apšerkšniję mūsų žiemos“ pačių vaikų išrinktiems geriausiems  dailininkams. Padėkomis paskatinti ir pirmąjį pusmetį didžiausią pažangą padarę, geriausiai lankę mokyklą mokiniai.
          Jei šventė – reikia žaidimų ir šokių. Na ir šėlome, nes džiaugtis yra ko, juk  mūsų Tėvynės gimtadienis!

Renginio nuotraukos


 Švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio sveikinimas Vasario 16 - osios proga

2013-02-16
 Švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio sveikinimas Vasario 16 - osios proga
     Prieš 95-erius metus Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai ryžtingai paskelbė atstatantys nepriklausomą, demokratiškai tvarkomą Lietuvos valstybę. Trumpa jos istorija buvo kupina ir džiugių, ir skausmingų, dramatiškų įvykių. Bet nepaisant visų istorinių pervartų, šiandien mes vėl esame pasaulio žemėlapyje. 
       Didžiuokimės būdami šios mažos, bet tvirtos valstybės piliečiai. Atrasdami stiprybę jos šimtmečius siekiančiose ištakose, prisimindami istorinių pergalių ir pralaimėjimų pamokas, toliau kurkime valstybę: mokydamiesi, studijuodami, dirbdami, gerbdami ir mylėdami savo šalį. 

Gražios, prasmingos Vasario 16-osios šventės! 

Švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis
 Šaltiniai:

  Vasario15d., per ketvirtą pamoką, minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Vyks skaitovų konkursas  „Tėviškėle, tu graži“!


„Žiema, šalin iš kiemo“

           Ir pabiro užgavėnių persirengėliais virtusi mūsų mokyklėlė į kiemą. Garsiai švilpdami ir tarškėdami sutarėm, ką simbolizuoja šie mūsų monai ir kad susirinkome vyti žiemą iš mūsų kiemo.  Kadangi mūsų persirengėlių buvo daug – vaikai, mokytojos, darželio auklėtoja su savo mažaisiais, mamos ir kaimo persirengėliai- tai tvirtai tikėjome, kad galime tą nenaudėlę žiemužę, mus šaldžiusią ir visokiais gripais kankinusią, išvaryti. Sutarę, kad triukšmo mokyklos kieme žiema gali ir nepabūgti, patraukėme visi į kaimą patriukšmauti. O jo tikrai buvo daug. Košę ir arbatą ant laužo virusieji sakė, kad visas kaimas skambėjo.
         Pagaliau tarškėdami, barškėdami visi sugužėjome į stadioną, kur, pasivoliodami po sniegą, tęsėme žiemos varymą. Visą laiką piktais žvilgsniais ir apsižodžiavimais svaidėsi Lašininis su Kanapiniu. Pagaliau jie neišlaikė ir kibo viens kitam į atlapus. Pešėsi, kad net pūkai dulkėjo. Kanapiniui nugalėjus, galas žiemai dar labiau priartėjo.Visa marga kompanija ėjo lenkčių  rogutėmis, čiuožė nuo kalniuko, kovėsi ant kelmų ir kitaip šėliojo. Kai prisidūkome, atėjo laikas sukūrenti tradicinę Morę ir, skanduodami „žiema, žiema, bėk iš kiemo“, galutinai atvėrėme kelią pavasariui į mūsų Plikiškius.
          Bevarydami žiemą pavargome ne tik mes, bet ir košė pailso bevirti ir taip pakvipo, kad tuoj sugužėjome prie garuojančio didžiulio puodo. Valgėme daug ir pasigardžiuodami. Buvome  gerai prisidūkę, o ir pasnikas prasidės, tad reikia gerai pasistiprinti. Kad blynai prie arbatos būtų dar skanesni, įvairiaspalve uogiene juos išpaišėme, o paskui pasidžiaugę gardžiuodamiesi kartu  valgėme. Ir kai jau iki soties pasistiprinome,nešini rogutėmis ir šliaužynėmis, vėl apspitome kad ir nedidelį, bet mūsų lygumų krašui labai mielą kalniuką.
          Gera buvo! Bet užgavėnių diena tuo  nesibaigė: iš mokyklos daugelis patraukė pas kaimynus „paubagauti“, derlingų metų jiems palinkėti.

 UŽGAVĖNIŲ NUOTRAUKOS

 UŽGAVĖNĖS !!!
Vasario 12 d. 11 val. 30 min. P L I K I Š K I Ų    MOKYKLOJE.
U Ž E I K I T E   P A S   M U S  !


 Apie Plikiškių bibliotekos organizuojamus renginius kviečiame skaityti Joniškio Jono Avyžiaus bibliotekos tinklalapyje http://www.joniskis.rvb.lt   . Tinklalapio skiltyje „Naujienos“ patalpinta informacija apie renginius, vykusius sausio mėnesį.

 

 

MŪSŲ KALĖDINĖ EGLUTĖ

 

Su Kalėdų seneliu ir jo palyda susitikome Joniškio kultūros centre. Žiūrėjome Bendraamžių teatro spektaklį ir gėrėjomės paršiukių išradingumu. Jos sugebėjo net vilką su lape pergudrauti. Žaidėme, šokome ir patys vaidinome.

 

Renginio nuotraukos